Ziarenko to miejsce stworzone z pasją, gdzie rodzice mogą zostawić swoje dziecko, mając pewność profesjonalnej opieki i edukacji przedszkolnej.

Służymy dziecku i jego rodzinie, wprowadzając w świat nauki, kultury i sztuki. Ucząc życia opartego na fundamentalnych wartościach.

Nasze Ziarenko jest alternatywną formą wychowania przedszkolnego, której głównym celem jest edukacja poprzez zabawę. Tak, jak każde przedszkole, realizujemy Program Wychowania Przedszkolnego zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Proponujemy opiekę nad dziećmi od 3 do 5 lat w godzinach od 7:00 do 17:00. Nasza placówka znajduje się na spokojnym i cichym osiedlu we Wrocławiu, w dzielnicy Brochów. Pragniemy, by Ziarenko stało się bezpiecznym, drugim domem Twojego dziecka.